İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ

İlçemizde Görev Yapmış Kaymakamlarımız

İlçemizde Görev Yapmış Kaymakamlarımız


İlçemizde görev yapmış Kaymakamlarımız

Adı ve Soyadı                          Başlama    -  Ayrılma

1- İbrahim ŞAHİN                       23.08.1991 - 17.08.1992

2- Talip YEL                                15.03.1993 - 31.08.1994

3- Neşet AKKOÇ                         13.09.1994 - 30.05.1995

4- M.Cem TOKER                        30.05.1995 - Yurtdışına

5- Kadir BALABAN                      15.09.1996 - 20.11.1996

6- Osman BEYAZYILDIZ             20.11.1996 - 12.03.1997

7- M.Cem TOKER                         15.05.1997 - 01.09.1997

8- Yılmaz ŞİMŞEK                        01.09.1997 - 01.09.1999

9- Mustafa SARIKAYA                  12.06.2001 - 24.09.2001

10-Alp ARSLAN                            08.04.2002 - 27.09.2002

11-Sedat OKTAR(Ereğli Kym.)      27.09.2002 - 07.04.2003

12-Okan LEBLEBİCİER                  07.04.2003 - 10.10.2003

13-Cevdet CAN (Ereğli Kaym.)      10.10.2003 - 30.11.2004

14-Bilgihan BAYAR                        30.11.2004 - 24.04.2005

15-Cevdet CAN (Ereğli Kaym.)       24. 04.2005 -08.09.2005

16-Recep ÖZTÜRK                         08.09.2005 - 28.04.2006

17-Cevdet CAN (Ereğli Kaym.)       28.04.2006 - 19.06.2006

18-Ahmet Gazi KAYA                     19.06.2006 - 08.10.2006

19-Cevdet CAN (Ereğli Kaym.)       08.10.2006 - 13.11.2006 

20-Murat EREN                              13.11.2006 - 16.03.2007

21-Ömer Hilmi YAMLI                   16.03.2007 - 04.09.2008

22-İbrahim BALLI(Ereğli Kaym.)    04.09.2008 - 02.03.2009

23-Adem ERGÜL                             02.03.2009 -11.08.2009

24-İbrahim BALLI(Ereğli Kaym.)     11.08.2009 -16.12.2009

25-Osman DOĞRAMACI                 16.12.2009 - 05.04.2010

26-Ersin BOYLU                             05.04.2010 -16.08.2010

27-Mustafa DURUK                       16.08.2010 - 07.02.2011

28-Ersin BOYLU                             07.02.2011- 16.08.2012

29-Hasan BAĞCI(Ereğli Kaym.)      16.08.2012 - 18.08.2012

30-Ramazan YILDIRIM                  18.08.2012 - 22.08.2012

31-Mehmet KOCABEY                    22.08.2012 – 22.07.2015

32-Erdal ÇETİNBAŞ                        23.07.2015-

NOT: Kaymakam beylerimizin fotoğraflarını, liste sıra numaralarına göre, fotoğraf albümünde bulabilirsiniz.

İlgili Galeri